מכוני מחקר וחוגים

בי"ס להנדסה ולמדעי המחשב

שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' יאיר וייס מנהל בית הספר 02-5494540
גב' יעל בן-לולו מזכירה לענייני הוראה ותלמידים 02-5494513
גב' דקלה סואאה מנהל/ת אדמיניסטרטיבי 02-6594613
גב' חגית יער-און רכז/ת לימודים מתקדמים 02-5494504
הנדסת חשמל ומחשבים עם התמחות בהנדסת מחשבים
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' הילה חיו-דנין מזכיר/ת חוג - רכזת חוג 02-5494502
פרופ' דן מרום יו''ר החוג - ראש החוג 02-6584365
הנדסת חשמל ומחשבים עם התמחות באופטואלקטרוניקה ומיקרואלקטרוניקה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' דן מרום יו''ר החוג - ראש החוג 02-6584365
גב' הילה חיו-דנין מזכיר/ת חוג - רכזת חוג 02-5494502
מדעי המחשב
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' מרים אדרי מזכיר/ת חוג - רכזת החוג 02-5494501
פרופ' דפנה וינשל יו''ר החוג - ראש החוג 02-5494542
מדעי המחשב וביולוגיה חישובית
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' הילה חיו-דנין מזכיר/ת חוג - רכזת חוג 02-5494502
דר' תומי קפלן יו''ר החוג - ראש החוג 02-5494506
פיסיקה יישומית
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' דן מרום יו''ר החוג - ראש החוג 02-6584365
מסלול ישיר לדוקטורט בביו-הנדסה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' אמנון בוקסבוים יועץ דוקטורט - ראש החוג 02-6584194

היחידה להוראת התכנות

שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' הילה מושיוב ראש/ת היחידה 02-6586297
גב' מאירה גב מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6586297

המכון לכימיה

שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' סנדי רוכמן יו''ר מכון 02-6586290
גב' מיכל נוה מזכיר/ה לענייני הוראה 02-6585273
גב' טלי חאזי מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585267
גב' אסתי בן-שוען מנהל/ת אדמיניסטרטיבי 02-6586291
פרופ' דימה גלמן יו''ר החוג - ראש החוג 02-6584588
גב' תמר ערבה מזכיר/ה בכיר/ה 02-6586125

המכון למדעי החיים

שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' ניר קרן יו''ר החוג - ראש החוג 02-6585337
גב' נילי ורשוב עוזר/ת מינהל 02-6584899
פרופ' עודד ליבנה יו''ר מכון 02-6586191
פרופ' אורן אוסטרזצר-בירן יועץ - יועץ החוג 02-6586455
אקולוגיה, אבולוציה והתנהגות
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' אורה קרטמן מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585075
גיא בלוך מנהל/ת מחלקה 02-6584320
פרופ' אריאל צ'יפמן יו''ר החוג - ראש החוג
ביוכימיה מבנית ומולקולרית
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' רות מועלם עוזר/ת מינהל 02-6586447
פרופ' תומר רביד יו''ר החוג - ראש החוג 02-6584349
פרופ' דוד אנגלברג מנהל/ת מחלקה 02-6584718
גב' שרה גבריאל מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585445
ביולוגיה תאית והתפתחותית
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' בני ארואטי מנהל/ת מחלקה 02-6585915
גב' אפרת ברנדווין עוזר/ת מינהל 02-6585985
דר' אמיר עדן יו''ר החוג - ראש החוג 02-6584981
גב' שרון ברגר מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585337
גנטיקה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' ערן משורר יו''ר החוג - ראש החוג 02-6585161
גב' שרה גבריאל מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585445
פרופ' מיכל גולדברג מנהל/ת מחלקה 02-6586452
גב' דליה שמעוני מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585105
מדעי הכימיה והביולוגיה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' שרון ברגר מזכירת התוכנית 02-6585337
פרופ' דוד אנגלברג יועץ - יועץ התוכנית - ביולוגיה 02-6584718
דר' מיטל רכס יועץ - יועצת התוכנית - כימיה 02-6584551
מדעי המוח וההתנהגות
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' עידן שגב מנהל/ת מחלקה 02-6585984
גב' מירי רביבו עוזר/ת מינהל 02-6585100
גב' שרון ברגר מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585337
פרופ' מרשל דבור יו''ר החוג - ראש החוג 02-6585085
מדעי הצמח (בוטניקה)
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' אפרת ברנדווין עוזר/ת מינהל 02-6585985
פרופ' רחל גרין מנהל/ת מחלקה 02-6585391
גב' שרון ברגר מזכירת התוכנית 02-6585337
פרופ' אורן אוסטרזצר-בירן יו''ר החוג - ראש החוג 02-6586445

המכון למדעי כדור הארץ

שם תפקיד טלפון דוא"ל
דר' קרן ארליך-הספל יו''ר החוג - ראש החוג 02-6584974
גב' מגי פרקין מזכיר/ה לענייני הוראה - מזכירה לעייני הוראה 02-6584923
גב' קרן שושנה מזכיר/ת מכון 02-6586511
אוקיאנוגרפיה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' אמוץ עגנון יו''ר החוג - ראש החוג 02-6584743
גב' מגי פרקין מזכיר/ת חוג 02-6584923
גאולוגיה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' ארי מטמון יו''ר החוג - ראש החוג - מוסמך בגיאולוגיה/ מוסמך בגאולוגיה עם התמחות בגאו-ארכיאולוגיה 02-6586703
גב' מגי פרקין מזכיר/ת חוג - מוסמך בגיאולוגיה/ מוסמך בגאולוגיה עם התמחות בגאו-ארכיאולוגיה
הידרולוגיה ומשאבי מים
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' מגי פרקין מזכיר/ת חוג 02-6584923
פרופ' עמנואל סיימון יו''ר החוג - ראש החוג 6586875
חטיבה במדעי הים
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' אמוץ עגנון יו''ר החוג - יו"ר החוג 02-6584743
מדעי האטמוספרה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
דר' קרן ארליך-הספל יו''ר החוג - ראש החוג 02-6584974
גב' מגי פרקין מזכיר/ת חוג 02-6584923
ניהול טכנולוגיה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
שושנה שמואל מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6586836
מדעי הסביבה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
דר' אלון אנגרט יו''ר החוג - ראש החוג 02-6584758
שושנה שמואל מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6586836

המכון למתמטיקה

שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' אורנה ברק מזכיר/ה לענייני הוראה 02-6584748
גב' לוצ'יה אורנשטיין מנהל/ת אדמיניסטרטיבי 02-6585982
פרופ' אילון לינדנשטראוס יו''ר מכון 02-6586834
פרופ' יעקב ורשבסקי יו''ר החוג - יו"ר החוג 02-6586798
גב' אורלי אביטל מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585137

המכון לפיסיקה

שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' ברק קול יו''ר החוג - ראש החוג 02-6585226
פרופ' ניר שביב יו''ר מכון 02-6584470
גב' נטלי אשכנזי מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6585226
גב' אתי עדיאל מנהל/ת אדמיניסטרטיבי 02-6584692
גב' עידית מור קליין מזכיר/ה לענייני הוראה 02-6584541

חוגי לימוד

אמירים - תכנית מצטיינים - מדעי הטבע
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' נטלי קווסטנברג-בלבן יו''ר תוכנית 02-6585400
גב' טללית גנץ מזכירת התוכנית 02-6585363
ביוטכנולוגיה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' מרגלית פינגרהוט מזכירת התוכנית 02-6586006
פרופ' עודד ירדן יו''ר תוכנית 08-9489298
רציונליות
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' אהוד גוטל יו''ר החוג - ראש החוג ‎02-6584135‏
גב' רומינה גולדמן מזכיר/ת חוג ‎02-6584135‏
תכנית משולבת במדעים מדויקים: פיסיקה-כימיה
שם תפקיד טלפון דוא"ל
גב' קרן בכר מזכיר/ת חוג 02-6586588
פרופ' מיכה אשר יו''ר תוכנית 02-6585742
התוכנית לניהול טכנולוגי
שם תפקיד טלפון דוא"ל
פרופ' יואל ששון יו''ר תוכנית 02-6584530
שושנה שמואל מזכיר/ה לענייני תלמידים 02-6586836