המכון למתמטיקה - קול קורא

 

מכון איינשטיין למתמטיקה באוניברסיטה העברית מזמין הגשת מועמדות למשרות אקדמיות במסלול קביעות.  

מכון איינשטיין ידוע בעולם כמרכז מצוינות במחקר ובהוראת מתמטיקה, ואנחנו מחפשים מועמדים לעזור לנו להמשיך במסורת המצוינות שלנו ובמאמץ שלנו להמשיך להתפתח ולהשתפר אף יותר. במקרים נדירים ויוצאי דופן פניות למינוי עם קביעות יבחנו אף הן.

הגשת מועמדות תיעשה באמצעות דואר אלקטרוני לראש המכון, פרופ' תמר ציגלר ולמנהלת האדמיניסטרטיבית גב' לוציה אורנשטייןניתן להפנות שאלות בנושאי פניה למשרה ותהליך הקבלה לאותן כתובות דואר אלקטרוני.

מועמדויות ישקלו כל השנה, אך בכדי לאפשר בחינה מיטבית של המועמדים, יש להגיש אותה עד ה- 24.10.2019 .

----------------------------------------------

בכדי להגיש מועמדות יש לשלוח את הפריטים הבאים באנגלית:

 קורות חייםראה הנחיות באתר הפקולטה

-  רשימת פרסומים, עם הערות לגבי תרומה לפרסומים במקרה שיש מספר מחברים (במתמטיקה נהוג לכתוב את שמות המחברים בסדר אלפביתי כשהתרומה היחסית של כל המחברים דומה, אם זה המצב אנא ציינו זאת ברשימת הפרסומים) - ראה הנחיות נוספות באתר הפקולטה.

ביוגרפיה מדעית  (2-4 עמודים) המציגה את העבודה הקודמת, תוכניות לעתיד ותוכנית מחקר של המועמד/ת. ניתן לשלב בין השניים.

 הצהרת הוראה, המתארת את פילוסופית ההוראה. עדיף שתהיה מעוגנת בניסיון ההוראה של המועמד/ת. רצוי לכלול רשימה המתארת  ניסיון  בהוראה, וניתן לצרף גם תוצאות משאלי הוראה. 

- קבצי PDF של עד שלושה מאמרים נבחרים.

שמות ופרטי קשר (כולל שייכות מוסדית עדכנית וכתובת אימייל) של מנחה\מנחים לדוקטורט ומנחי פוסטדוק. לא בכל משרות הפוסטדוק במתמטיקה יש מנחה רשמי: במידה ואין, יש לציין זאת במפורש ועדיף לתת שם של איש\אשת סגל המקומי שמילאו תפקיד הכי קרוב למנחה פוסטדוק.

-  כאופציה, ניתן לצרף רשימה של מספר מומחים המכירים את עבודתכם, שמכון איינשטיין יכול לפנות אליהם לקבלת מכתב הערכה.
 אנחנו בוחרים את המעריכים בעצמנו, תוך התחשבות בבקשת המועמד/ת, אך תמיד לפחות חלק מהממליצים לא יהיו מהרשימה שתסופק לנו (ולפיכך לא רצוי לתת רשימה מפורטת מדי של מעריכים אפשריים). ניתן גם לבקש שלא נפנה למומחים מסוימים (יש לקוות כי לרוב המועמדים אפשרות זאת אינה רלוונטית). אנא ציינו את מידת הכרותכם עם המעריכים המוצעים.

נא לא לפנות אל הסוקרים הומוצעים באופן אישי  – רק מכתבים המגיעים, עפ"י בקשתנו, ישירות מהמעריך\ממליץ ילקחו בחשבון לבחינת המועמדות.

 

*ההודעה מיועדת לנשים וגברים כאחד.